خرید مایع جرم گیر و تمیز کننده من حجم 1000 میلی لیتر 

قیمت : تومان

برند : من

خرید پستی مایع جرم گیر و تمیز کننده من حجم 1000 میلی لیتر 

قیمت مایع جرم گیر و تمیز کننده من حجم 1000 میلی لیتر 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.

این محصول یکی از پرقدرت ترین محصولات به عنوان پاک کننده ی سطوح مختلف همچون کاشی و سرامیک , سرویس بهداشتی ایرانی - فرنگی , وان حمام و . می باشد و با عملکردی فوق العاده برای زدودن جرم و میکروبها در محل های بهداشتی مثل وان حمام ،سرویس بهداشتی و دیگر جاها استفاده می شود. لازم به ذکر است در موقع استفاده از جرمگیر من محصول را با هیچ محصول دیگری نباید ترکیب کرد و به تنهایی باید استفاده گردد. جرمگیر دارای غلظت مناسب برای استفاده ی سریع بوده و احتیاجی به ترکیب با محصولات دیگر یا حتی آب برای تنظیم غلظت ندارد ولی در صورت وم یا ترجیح مصرف کننده با کمی آب میتوان غلظت محصول را کنترل کرد .

این محصول یکی از پرقدرت ترین محصولات به عنوان پاک کننده ی سطوح مختلف همچون کاشی و سرامیک , سرویس بهداشتی ایرانی - فرنگی , وان حمام و . می باشد و با عملکردی فوق العاده برای زدودن جرم و میکروبها در محل های بهداشتی مثل وان حمام ،سرویس بهداشتی و دیگر جاها استفاده می شود. لازم به ذکر است در موقع استفاده از جرمگیر من محصول را با هیچ محصول دیگری نباید ترکیب کرد و به تنهایی باید استفاده گردد. جرمگیر دارای غلظت مناسب برای استفاده ی سریع بوده و احتیاجی به ترکیب با محصولات دیگر یا حتی آب برای تنظیم غلظت ندارد ولی در صورت وم یا ترجیح مصرف کننده با کمی آب میتوان غلظت محصول را کنترل کرد .

تصاویر بیشتر

خرید مایع جرم گیر و تمیز کننده من حجم 1000 میلی لیتر ارزان , مایع جرم گیر و تمیز کننده من حجم 1000 میلی لیتر با قیمت ارزان , خرید من ارزان , من با قیمت ارزان , خرید پستی مایع جرم گیر و تمیز کننده من حجم 1000 میلی لیتر ,خرید اینترنتی مایع جرم گیر و تمیز کننده من حجم 1000 میلی لیتر, خرید مایع جرم گیر و تمیز کننده من حجم 1000 میلی لیتر با قیمت ,خرید مایع جرم گیر و تمیز کننده من حجم 1000 میلی لیتر فقط ,خرید من مایع جرم گیر و تمیز کننده من حجم 1000 میلی لیتر ,خرید من با قیمت ,kharid مایع جرم گیر و تمیز کننده من حجم 1000 میلی لیتر, gheymat مایع جرم گیر و تمیز کننده من حجم 1000 میلی لیتر  

اینجا همه چی هست کننده ,جرم ,حجم ,مایع ,میلی ,تمیز ,من حجم ,حجم 1000 ,1000 میلی ,تمیز کننده ,کننده من ,مشاهده جزئیات محصول ,محصول دیگری نباید ,دیگری نباید ترکیب ,گردد جرمگیر دارایمنبع

پیراهن مردانه الیاف طبیعی چترفیروزه مدل چهارگره مشکی کد 3

پیراهن نخی آستین کوتاه مردانه Hannibal - مینیموم

پیراهن مردانه کورتفیل مدل 2892723-60

پیراهن مردانه سیاوود مدل 62825 کد G0206

پیراهن مردانه کد psh7-5

پیراهن مردانه مدل P.baz.225

پیراهن نخی آستین بلند مردانه - مانگو

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

shimikade2 SIMORGH دکتر هانی خط خطی های من وبگردی 98 Vantj857 Situs انسان و طبیعت rama دانلود سرا شب که میشه